מאמרים

ברוכים הבאים לאזור המאמרים – כאן תמצאו מגוון מאמרי תוכן המכילים סקירות, חדשות ועדכונים, טיפים, מידע חיוני ומועיל ודעות אישיות, שיתרמו לכם.

קטגוריות
האם מסמך בכתב מחייב בעסקת נדלן

מסמך כתוב: עד כמה הוא מחייב בעסקת מקרקעין? – המדריך המלא

עם מסמך כתוב יש לצדדים בעסקה תביעה משפטית על הנכס. זו הסיבה שחשוב לוודא שהמסמך שלם ומדויק. מסמך כתוב הוא חוזה ולכן הוא צריך להיות חתום על ידי שני צדדים. זה נעשה בחתימה של אלו שרשומים על גבי המסמך. ברוב המקרים, החתימה מתבצעתך באופן אישי. עם זאת, אם אתם מוכרים את ביתכם למשל ורוצים שיירשם בעסקת המקרקעין, אזי צריך שיהיה לכם מסמך כתוב שייחתם על ידי עורך הדין של המוכר (או גורם רלוונטי אחר).

למאמר המלא
האם מסמך בכתב חתום מחייב בעסקת נדלן

מדריך לרוכש לעסקת מקרקעין: האם ניתן לעשות זאת ללא מסמך כתוב?

חתימה על מסמך בכתב אינה מחייבת. ניתן לשנות אותו בכל נקודה בעתיד. ההשלכות של שינוי מסמך חתום אינן ברורות ועשויות להיות קשות להבנה. נהוג לחתום על מסמך בכתב בעסקת מקרקעין. מסמך חתום בכתב מחייב את שני הצדדים לחוזה והוא מחייב מבחינה משפטית.

למאמר המלא
האם כביש 6 בצפון יעלה מחריר נדלן

איך כביש 6 בצפון יעלה את מחיר הנדל”ן בישראל?: כל היסודות שצריך לדעת.

לפני מספר שבועות דיווחנו כי מהריר נדל”ן ישראל פרסמה את הפרויקט האחרון שלה כביש 6 בצפון ירושלים. פרויקט זה מוערך בעלות של 3 מיליארד דולר וייבנה במקום כביש 6 קיים. הכביש יחבר את העורק הראשי של העיר צפון-דרום עם מרכז העיר ויספק חיבור ישיר בין אזור זה לצפון הראשי של ירושלים. כביש דרום, כביש 60.

למאמר המלא
האם יש קרנות שמשקיעות כסף בנכסי נדלן

טיפים מהירים על קרנות המשקיעות בנכסי נדל”ן בישראל

השקעה בנדל”ן היא דרך מצוינת להרוויח כסף. עם זאת, ישנם מספר סיכונים הכרוכים בתהליך. הסיכון הנפוץ ביותר הוא שהמשקיעים מפסידים את כספם וערך הנכס יורד. נדל”ן הוא אפשרות השקעה מצוינת עבור אנשים שיש להם הרבה כסף להשקיע. השקעה בנדל”ן היא דרך טובה לגוון את העושר שלך ולהעלות את ערך הבית שלכם. ערכם של נכסים אלו יכול לעלות באופן משמעותי לאורך זמן. נדל”ן הוא אחד הנכסים החשובים ביותר שיש לחברה. זה גם אחד היקרים ביותר. בשל כך, ישנן קרנות שמשקיעים כסף בנדל”ן כמו משרדים, מחסנים ונכסים למגורים. כספים אלו מבטיחים כי הם מוגנים מפני הפסדים ומבטיחים כי נכסי החברה נזילים. קרן נדל”ן טובה צריכה להשקיע במגוון רחב של סוגי נכסים כמו בנייני משרדים, מחסנים, בתי נופש ודירות. זו אחת הסיבות לכך שקרנות נדל”ן נחשבות בין ההשקעות החשובות ביותר שארגון מבצע. מניות יכולות לשמש כהשקעה מצוינת לאנשים שיש להם הרבה כסף להשקיע. הם מספקים לכם הזדמנויות להרוויח כסף במהירות.

למאמר המלא
האם זכרון דברים במכירת נדלן תופס

זכרון דברים בעסקת נדל”ן: עד כמה זה חשוב?

הדעה הרווחת היא ששינון תסריט השיחה בעסקת מכירה של נדל”ן היא הדרך היחידה להצליח. עם זאת, בישראל זה לא בדיוק המצב. בישראל יש הרבה אנשים שהצליחו מבלי לשנן כלום. הם משתמשים ביצירתיות ובכישורים שלהם כדי ליצור חוויות בלתי נשכחות עבור הלקוחות שלהם. לדוגמה, הם עשויים לשאול לקוח מה הם הכי אוהבים בבית שלהם ולנסות לברר עליהם עוד במהלך השיחה.

למאמר המלא
האם אדמה אצל חברת נדלן היא נכס קבוע

האם קרקע בחברת נדל”ן היא רכוש קבוע? – כל מה שחשוב לדעת

קרקע היא הנכס היקר ביותר של חברת נדל”ן. זה הרכוש שלהם, שבו הם יכולים להשתמש כדי לייצר הכנסה. עם זאת, לא תמיד מדובר בנכס קבוע. למשל, אם החברה פושטת רגל או שהקרקע תימכר לגוף אחר, הקרקע תועבר ותהפוך לרכוש של מישהו אחר.

למאמר המלא
דילוג לתוכן